Výber podkrovných schodov

Firma FAKRO má vo svojej ponuke rôzne typy podkrovných schodov, ktoré uspokoja individuálne požiadavky zákazníkov. Všetky typy skladacích schodov FAKRO zaisťujú tesnosť a tepelnú izoláciu a spĺňajú normu EN 14975. Schody LWS sú základný typ schodov FAKRO. Väčší komfort používania zaručujú schody LWK, ktoré sú vybavené madlom, koncovkami a poklopom bielej farby.Schody LWZ umožňujú skrátiť na minimum čas potrebný na montáž schodov s dreveným rebríkom.Ďalším výrobkom zo skupiny s väčším komfortom používania sú schody  LWL s doplnkovým madlom na strednom segmente a s mechanizmom, ktorý uľahčuje skladanie a rozkladanie rebríka.

Skladacie s dreveným rebríkom

Skladacie s dreveným rebríkom

Skladacie s kovovým rebríkom

Skladacie s kovovým rebríkom

Nožnicové

Nožnicové

/ PRODUKTY

Stavebné materiály

Ak staviate dom alebo prerábate starú strechu, zavítajte do nášho strešného centra. V strešnom centre Awi vám ponúkame  veľký výber kvalitných strešných škridiel prémiovej značky Terran.

V portfóliu nájdete aktuálne šesť rôznych modelov strešnej krytiny v pestrej farebnej škále, ktoré uspokoja milovníkov klasiky aj nadšencov moderných tvarov a farieb.

Od 1. júna 2015 značka Terran navyše poskytuje na všetky svoje betónové výrobky predĺženú záruku až 50 rokov!

Terran strešné krytiny

LWS PLUS

LWS Plus je základný model novej genrácie schodov FAKRO. Inovačné riešenia použité v novej konštrukcii zaisťujú vysoký komfort používania a rýchlu a jednoduchú montáž schodov.

Schody sú vybavené tepelnoizolačným poklopom béžovej farby, ktorý možno natrieť ľubovoľným odtieňom farieb a prispôsobiť interiéru.

Completed Projects

LWKPLUS

Schody LWK Plus sa vyznačujú použitím inovačných riešení, ktoré zasiťujú najvyšší komfort používania a zaručujú veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti a ešte jednoduchšiu a rýchlejšiu montáž schodov. 

Schody LWK Plus majú esteticky prevedený tepelnoizolačný poklop bielej farby a štandardne sú vybavené madlom a koncovkami.

.
Completed Projects

LWZ

Podkrovné schody LWZ sú skladacie schody s 3-segmentovým dreveným rebríkom a tepelnoizolačným poklopom, ktorých rám je vyrobený z kovového rámu v kombinácii s dreveným. Ukončovacie lišty integrované s oceľovým rámom a systém rýchlej montáže zjednodušujú montáž a skracujú čas potrebný na osadenie schodov v strope.
LEXAN

LWF45

Podkrovné schody LWF sú novou generáciou protipožiarnych schodov, ktoré dokonale spájajú vysoký stupeň protipožiarnej ochrany s komfortným a bezpečným prístupom do podkrovných miestností. Trieda požiarnej odolnosti LWF El1/ EI2=45 min podľa EN 13501-2.
Plechová škridlová krytina

LWLLux

Podkrovné schody LWL Lux sú pre zaistenie väčšej bezpečnosti a pohodlia používania vybavené ďalším madlom pripevneným k prostrednému dielu rebríka a taktiež špeciálnym mechanizmom uľahčujúcim rozkladanie a skladanie rebríka. Špeciálna konštrukcia mechanizmu uzatvárania poklopu umožňuje eliminovať zámku.
Plechová škridlová krytina

LDK

Podkrovné schody LDK sú dvojsegmentové schody s výsuvným dolným dielom. Rozdiel oproti skladacím schodom je v spôsobe skladania rebríka. Pri schodoch LDK sú segmenty rebríka posúvané po sebe. Vďaka tomu je možné čo najviac obmedziť vzdialenosť potrebnú na rozloženie schodov. Konštrukcia dvojsegmentových schodov umožňuje aj ich osadenie hlbšie v strope.

/ Vybrané produkty

Sortiment

Predajňu Stavebniny AWI, s.r.o. stavebniny nájdete v obci Kútniky, blízko mesta Dunajská Streda.

Dlhé roky bol našim hlavným profilom predaj strešných krytín, odkvapové systémy KJG, strešné okná Velux a Fakro

/ Terran

Betónové krytiny
prémiovej kategórie

AWI STAVEBNINY